trabka

Imprezy w Mikołowie

Imprezy w Mikołowie11.05
KONCERT ZESPOŁU "DEBRIS OF BLUES"
Start 20.00

Formacja Debris of Blues założona została przez Dawida Skutela i Mateusza Knapik.
Do spotkania doszło zupełnie przypadkowo na katowickiej ulicy Mariackiej i już po krótkiej rozmowie umówili się na jam session. Okazało się,że mają dokładnie takie same zainteresowania muzyczne,a również ich styl gry jest do siebie bardzo zbliżony. Po dość krótkim okresie czasu zaprosili do współpracy Dawida(perkusja), Pawła(bas) i Kubę(druga gitara). Po dwóch miesiącach grania, zespół zadebiutował na Zabrzańskim Przeglądzie Kapel i został laureatem pierwszej nagrody. Następnym miejscem koncertu stała się kultowa, Chorzowska Leśniczówka, a po niej koncert na Zabrzańskim WOŚPie.

24 czerwca 2011 zespół został laureatem pierwszego miejsca na KodeX Blues Festiwal w Kosewie(k.Słupcy).
Dawid Skutela otrzymał również indywidualną nagrodę za najlepszy wokal, a Dawid Konwant nagrodę za najlepszego perkusistę przeglądu.

Obecnie zespół koncertuje głównie po Śląsku i składa materiał na płytę Demo
Zainteresowania
ROCK’N’ROLL!!!

Link do twórczości: www.myspace.com/debrisofblues

Derbis of blues

02.06
KONCERT ZEPOŁU "SPALENI NA MIEŚCIE"
Start 20.00

Spaleni na Mieście to zespół, którego muzyka łączy w sobie elementy funku, jazzu, soulu i bluesa. Ich utwory niesie charakterystyczny, wprowadzający słuchaczy w pozytywny nastrój groove. Dla tych czterech facetów priorytetem jest dobra zabawa – tak ich samych, jak i słuchaczy.

To właśnie frajda, jaką przynosi im wspólne muzykowanie, zadecydowała o powstaniu zespołu w kwietniu ubiegłego roku, o komponowaniu kolejnych utworów, pracy nad płytą, graniu koncertów... i wreszcie, o udziale w projekcie Smart Music. Projekt ten towarzyszy IV edycji Krajowego Konkursu Energetycznego, przebiegającej pod hasłem Inteligentna energia dla inteligentnego społeczeństwa. Spaleni na Mieście przekonani są, że muzyka to nośnik pozytywnej energii, a odpowiednio wrażliwy odbiorca potrafi z niej czerpać. Uczestnicząc w projekcie, pragną to udowodnić.

Skład zespołu to:

Łukasz Kine - bass,
Rafał Zontek - wokal, gitara elektryczna, harmonijka ustna,
Sławek Bednarczyk - gitara elektryczna,
Tomek Kinecki – perkusja

Chłopaków można posłuchać na: http://www.youtube.com/watch?v=YLl6cnTblh0

Spaleni Na Mieście

   


 


© CKM Trąbka 2011 - wszelkie prawa zastrzeżone | Regulamin aplikacji | Regulamin sklepu
webdesign : emoweb
facebook
PFR